Добре дошли, Гост
Username: Парола: Запомни ме
  • Страница:
  • 1

ТЕМА: Дублиран пост от forum.bfra.org

Дублиран пост от forum.bfra.org 22 Авг 2018 08:10 #65

• lz1rf
  • lz1rf's Avatar Topic Author
Бойчо, може и да си прав ти ги разбираш тези неща с доносите....
lz1kaa.com/index.php/interesni/item/169-lz1bj

Любо, нямам какво да добавя към това което си припомнил отново...

за мен всеки е значим, от всеки се чака максималното, което той може да даде на обществото. а колко е то - всеки сам си определя. оценката за това определяне е обществен въпрос, там е моралния ключ.

Когато си стигнал предела си или ти подсказват, че си го стигнал е морално да си подадеш оставката. В това няма нищо обидно. Това е един достоен акт на достойните хора, които за това могат да бъдат само уважавани.

Напълно съм съгласен с тази ти позиция, като бих добавил, освен "обществен въпрос" и обществен интерес. Обществото трябва да бъде нетърпимо към липсата на морал и достойнство.
А когато нетърпимостта липсва ще допълня поуката от една стара българска приказка за един баща, един син и един внук.
Тогава, когато синът взел куката за да изхвърли на бунището баща си, който вече му пречел, а неговият син, който наблюдавал тези действия взел и прибрал куката.
- За какво ти е тази кука сине? - попитал го баща му.
- За теб, след време. - отговорил синът му.

73! lz1rf

p.s. Любо, може би повече ще напиша по повдигнатата от теб тема, но не тук. Ще използвам блога на LZ1KAA. И там радиолюбителите се отбиват от време на време. Можеш да погледнеш брояча долу в ляво на първата страница на сайта. И това е май само от април т.г.
Не ми ми се иска да правя удоволствие на такива като Стефан и Вальо, които не можейки да напишат нищо свясно се опитват да изпъкнат единствено като цензури. А на тях двамата ще им кажа и още нещо. Момчета други форуми на такива като мен и Любо плащат за да пишат, а не ги трият. Резултатите от действията си виждате ли ги? Един умрял форум, каквато е и федерацията! Да ви имам интелекта...
p.s. Само да отбележа, че и този пост ще бъде и във форума на LZ1KAA.

Please Вход or Регистрация to join the conversation.

• Страница:
  • 1
Time to create page: 0.141 seconds

НА КАКВО СЕ СМЕЯТ РАДИОЛЮБИТЕЛИТЕ

- Имал ли си вземане-даване с КАТ? - Вземане не съм имал...

АКО РЕШИТЕ РАДИОТО ДА СТАНЕ ВАШЕ ХОБИ...

*

Вие ще придобиете технически познания и умения, ще имате стимул да изучавате чужди езици, ще имате приятели в далечни страни и най-приятното вашето хоби може да стане ваша професия.

Имате въпроси или се нуждаете от съвет...

Потърсете ни на: +359 88 8541740 или ни пишете на: lz1rf@lz1kaa.com, или във форума на LZ1KAA

Необходима ви е помощ...

Не се притеснявайте да попитате. Ако можем ще ви отговорим. Но имайте предвид, че ние всички постоянно се учим.

Искате практически да се запознаете с хобито

Обадете ни се, ще ви поканим да присъствате на някой от контестите в които участваме.