Добре дошли, Гост
Username: Парола: Запомни ме
  • Страница:
  • 1

ТЕМА: Re: LZ HF Field Day - 2018

Re: LZ HF Field Day - 2018 21 Авг 2018 08:50 #64

• lz1rf
  • lz1rf's Avatar Topic Author

Ако не искаш или не можеш да се занимаваш с това мероприятие според мен е морално да минеш встрани и да оставиш на председателя да определи друг за тази работа.

Моята вина си я поемам и съм си подал оставката като зам . председател на БФРЛ.

АКСИОС Крис! Наистина достойно. Често съм писал в този форум, че ние се познаваме от десетки години и това, че понякога имаме противоречия не ни пречи да се ценим по достойнството ни.
А това, че има сред нас и такива, които са АНАКСИОС /недостойни/ за общността ни това е факт. В създалата се ситуация нито теб нито Виктор Маринов мога да считам за недостойни. Напротив! Недостойните са тези, които прехвърлят върху такива като теб работата и след това отчитат резултатите, а на теб прехвърлят негативите.
А за финикийските знаци не си прав. Многократно съм го казвал. Виктор Ценков прави всичко възможно БФРЛ да няма контролен орган. Не гледай екселите на Иван Котев. Те добре са изрисувани. Поискай първичните документи, банковите извлечения, фактурите, приходните и разходните касови ордери. Поискай протокола от НАП. Няма да ти ги дадат. Никога! А им е задължение по устав. Затова Ценков го тресе от моите въпроси. А пък не дай си боже да съм председател на Контролния съвет.
Така че Крис бъди жив и здрав. Ти винаги ще бъдеш за мен радиолюбител, е както всеки от нас със своите особености.
73! LZ1RF
P.S. Очаквам цензурата да затрие този пост. По тази причина копие от него има и във форума на LZ1KAA.

Please Вход or Регистрация to join the conversation.

• Страница:
  • 1
Time to create page: 0.136 seconds

НА КАКВО СЕ СМЕЯТ РАДИОЛЮБИТЕЛИТЕ

Баба на внука: - Гошко, ти вече порасна! Баба ще ти оплете презервативи!

АКО РЕШИТЕ РАДИОТО ДА СТАНЕ ВАШЕ ХОБИ...

*

Вие ще придобиете технически познания и умения, ще имате стимул да изучавате чужди езици, ще имате приятели в далечни страни и най-приятното вашето хоби може да стане ваша професия.

Имате въпроси или се нуждаете от съвет...

Потърсете ни на: +359 88 8541740 или ни пишете на: lz1rf@lz1kaa.com, или във форума на LZ1KAA

Необходима ви е помощ...

Не се притеснявайте да попитате. Ако можем ще ви отговорим. Но имайте предвид, че ние всички постоянно се учим.

Искате практически да се запознаете с хобито

Обадете ни се, ще ви поканим да присъствате на някой от контестите в които участваме.