Добре дошли, Гост
Username: Парола: Запомни ме
  • Страница:
  • 1

ТЕМА: Години наред да ви правим на смешни...

Години наред да ви правим на смешни... 12 Ян 2018 11:37 #44

• lz1rf
  • lz1rf's Avatar Topic Author
Re: Нови идеи, предложения и разсъждения за LZ HF FD

Мнениеот lz2be » 11 яну 2018, 21:55

LZ1CY написа:
Интересното е ,че състезатели, които лично съм дисквалифицирал като съдия преди 30 години, сега дават съвети как да
се предпази състезанието от нарушения.

Дисквалифицирал си ги по донос, без никакви доказателства. Що не се похвалиш на следващата година в Правец как ми разредихте акумулаторите, докато бяха запечатани в съдийската стая през нощта? Понеже знаех що за съдии имаше по това време си бях направил радиото да може да работи и с 9 Волта захранване и пак станах първи.

LZ1CY написа:
Условията на едно състезание се прави от съдийска и треньорска колегия а не от състезателите, те винаги, малко или много са пристрастни.
В голяма грешка си и 30 години по-късно още не си я разбрал. Условията трябва да се правят от тези, които играят в състезанието, а не от разни философи.

Що не разкажеш по каква причина всяка година променяхте условията? Какви ли не глупости от страна на т.н. "съдии" преживахме - радиограми, главни станции предаващи "старт", готови напечатани листи с произволни контролни номера, "внезапни" проверки на мощността по време на състезанието на "определени" състезатели траещи по 10 минути и какви ли не глупости. За мен беше удоволствие години наред да ви правим на смешни.

Ех, Бояне, Бояне имах по-друго мнение за тебе...
Сигурно си съхранил и днес това качество да е удоволствие за теб, когато правиш другите смешни.
Сигурно това те прави и щастлив, иначе едва ли би го правил, та това е просто едно хоби...
Бъди жив, здрав!

Please Вход or Регистрация to join the conversation.

Години наред да ви правим на смешни... 12 Ян 2018 14:13 #45

Някой "услужлив" модерадор го изтри от форума на т.нар. БФРЛ.

Години наред да ви правим на смешни... 12 Ян 2018 14:53 #46

• lz1rf
  • lz1rf's Avatar Topic Author
Иво "не се гаси туй що не гасне"...
В бъдеще ще пазя подобни бисери в този форум. Замислих се да копирам "бисера" на Крис, но закъснях :)
Между другото линка стои и във фейса. Но Крис Крис го пропуснах...
Помагай, ако искаш...:)

Последна промяна: от lz1rf.

Години наред да ви правим на смешни... 12 Ян 2018 14:58 #47

Съжалявам, пропуснах да направя скрийншот.

• Страница:
  • 1
Time to create page: 0.133 seconds

НА КАКВО СЕ СМЕЯТ РАДИОЛЮБИТЕЛИТЕ

Ако спориш с идиот, вероятно точно същото прави и той.

АКО РЕШИТЕ РАДИОТО ДА СТАНЕ ВАШЕ ХОБИ...

*

Вие ще придобиете технически познания и умения, ще имате стимул да изучавате чужди езици, ще имате приятели в далечни страни и най-приятното вашето хоби може да стане ваша професия.

Имате въпроси или се нуждаете от съвет...

Потърсете ни на: +359 88 8541740 или ни пишете на: lz1rf@lz1kaa.com, или във форума на LZ1KAA

Необходима ви е помощ...

Не се притеснявайте да попитате. Ако можем ще ви отговорим. Но имайте предвид, че ние всички постоянно се учим.

Искате практически да се запознаете с хобито

Обадете ни се, ще ви поканим да присъствате на някой от контестите в които участваме.